Відкриття бібліотеки

16 червня вiдбулося урочисте вiдкриття нашоi бiблiотеки. Лунала класична музика. Добрим словом та порадами пiдтримали культурний проект приятелi Анатолiя Недiльського: депутати Верховноi Ради попереднiх скликань  Степан Давимука, Василь Куйбiда, Дмитро Чобiт, депутат обласноi Ради Мирослава Бабiнська, заступник голови Львiвськоi обласноi Ради Андрiй Бiлоус, голова Золочiвськоi районноi адмiнiстрацii Володимир Недзельський, -екс-голова Iвано-Франкiвськоi обласноi Ради Iгор Олiйник, академiк Iгор Грициняк, доктор книгознавства Богдан Якимович, письменники Василь Габор, Богдан Смоляк, Петро Шкраб’юк, Ольга Кiс, молодий полiтик Василь Галамай, музейник Микола Процiв.