Презентація “Альманаху бібліофілів”

4 серпня відбулась презентація  другого випуску ,,Альманаху бібліофілів,,. Євген Пшеничний – упорядник, літературознавець та пристрастний колекціонер-бібліофіл, розповів про історію видання, зміст матеріалів. Пан Євген говорив  довго, більше години,  і нікому не було нудно, бо  зібралися люди, причетні до друкованоі книги: колекціонери, бібліофіли, науковці, молоді хлопці та дівчата з організаціі ,,ПрофіКемп,, – відбулася жива розмова і дискусія, яка потім була  відображена у віртуальному фейсбучному світі. Не наводимо прізвищ поважних і шанованих нами учасників презентаціі – хто хотів і хоче, може впізнати обличчя на електронних фото.Зазначимо тільки, що один із  присутніх тут, Андрій Білоус, свій день народження провів серед книжкових приятелів. Молодь  забула про айфони і дивилася на книги та уважно слухала старших. Після живого спілкування усі слухали живу музику.