с. Скнилів, Золочівський район nedilskiy.library@gmail.com
+38 (067) 812 58 40, +38 (096) 430 78 10
Своє книжкове зібрання роблю доступним для тих, хто вважає вкладення грошей у книги на мистецтво кращим, ніж у бари, кафе та ресторани. Комплектував краєзнавчу бібліотеку понад двадцять років, будував та ремонтував чотири будинки та упорядковував чималу довколишню територію сам, без партнерів, діаспори та всіляких грантів і жодного дня не відпочивав на морі, у горах та європейських готелях. Гроші заробляв в електричках (6 років), продаючи книжки, потім - у книгарні "Рідкісна книга", що у Львові по вулиці І.Федорова, 21. Тепер же, коли книги"вичерпуються", звертаюсь за підтримкою до тих, хто відчуває себе причетним до культурних цінностей та не байдужим до майбутнього. Я відкриваю проект, ви ж не дайте йому закритись на самому початку (як це часто буває у нас).
Мій рахунок в Ощадбанку № 517490094949709.


Анатолій Васильович Недільський,
директор краєзнавчої бібліотеки

Подарунки бібліотеці

Подарунки бібліотеці

empty

Поет, прозаiк та лiтературний критик i редактор, член Нацiональноi спiлки письменникiв Украiни, лауреат лiтературних премiй iменi Iрини Вiльде та Миколи Гоголя Богдан Смоляк передав  нашiй бiблiотецi 70 книг з автографами вiдомих украiнських письменникiв та митцiв, якi слугуватимуть  нашим читачам матерiалом для дослiдження культурних процесiв кiнця 19- початку 21 столiть.
Нещодавно працівники Інституту украінськоі археографіі та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН Украіни передали нашій бібліотеці  рукописний картковий каталог-покажчик до Історіі Украіни-Руси М.Грушевського(картотеку). Автори картотеки – Ярослав Федорук та Мирон Капраль.Такий дар для нашоі бібліотеки має  важливу музейно-виставкову вартість. Вчора ми отримали ще один дар від історика та краезнавця Тараса Дишканта: вісім його  книг-досліджень з історіі буських земель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *