Подарунки бібліотеці

Поет, прозаiк та лiтературний критик i редактор, член Нацiональноi спiлки письменникiв Украiни, лауреат лiтературних премiй iменi Iрини Вiльде та Миколи Гоголя Богдан Смоляк передав  нашiй бiблiотецi 70 книг з автографами вiдомих украiнських письменникiв та митцiв, якi слугуватимуть  нашим читачам матерiалом для дослiдження культурних процесiв кiнця 19- початку 21 столiть.
Нещодавно працівники Інституту украінськоі археографіі та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН Украіни передали нашій бібліотеці  рукописний картковий каталог-покажчик до Історіі Украіни-Руси М.Грушевського(картотеку). Автори картотеки – Ярослав Федорук та Мирон Капраль.Такий дар для нашоі бібліотеки має  важливу музейно-виставкову вартість. Вчора ми отримали ще один дар від історика та краезнавця Тараса Дишканта: вісім його  книг-досліджень з історіі буських земель.